Menu

Heli CPD-25 GB2Li-M 4-Wieler

€ 23.000,00 excl. btw

Specificaties

ModelHeli CPD-25 GB2Li-M Lithium
Hefhoogte4.700mm.
Capaciteit2500kg.
Mast3-Delige mast met vrije heffing
VoorzetapparatuurSide-shift
Vorken1.200mm.
MotorElektrisch 80 volt
Ventielbediening d.m.v.Standaard hendels
StuurbekrachtigingJa - Hydraulisch
Banden/WielenVolrubber Non-Marking
Batterij80V-271AH Lithium-Ion
LaderD80V-100 tot 200AH Li423CE Instelbaar
Extra'sVoorruit met ruitenwisser en dakraam, 4e Ventielfunctie tot vorkenbord.
DetailsBlue spot lamp, Led verlichting
GarantieTruck 1jaar, Batterij 5 jaar.
Offerte aanvragen

CPD 1.5-3.8 ton lithium heftruck G2 serie

 Belangrijkste voordelen:

 • Geschikt voor vlakke én hobbelige ondergronden
 • Functioneert zelfs in temperaturen tot – 20 graden celsius
 • Voorzien van krachtige lithium-ion batterij; onderhoudsvrij en zeer duurzaam
 • Versterkte aandrijf en stuuras voor extra lange levensduur en hoge betrouwbaarheid
 • Heftruck kan probleemloos door laag van 20 cm water rijden
 • Zeer korte draaicirkel
 • Ruime instap voor gemakkelijker in-en uitstappen
 • Verkrijgbaar in meerdere uitvoeringen voor flexibiliteit in werkzaamheden
 • Diverse uitbreidingsmogelijkheden

Toepassingen:

De CPD 1.5 – 3.8 lithium heftruck uit de G2 serie van Heli is onderworpen aan de zwaarste testen. De heftruck blijkt uitstekend bestand te zijn tegen extreme weersomstandigheden en rijdt zonder problemen over de meest uitdagende ondergronden. Daardoor is deze heftruck erg geliefd in de agrarische industrie en overige branches waar de heftruck vaak buiten ingezet moet worden.

Hoogste mate van betrouwbaarheid, in alle omstandigheden

De geïntegreerde, gegoten en versterkte aandrijf en stuuras hebben in de markt bewezen erg betrouwbaar te zijn. Het optimalisatie ontwerp dat voor de mastkracht is gebruikt. verbetert de algehele prestatie van de heftruck. Hiernaast vergroot het ontwerp ook de bedrijfsveiligheid.

Getest in ruwe omstandigheden

De heftruck is getest in zware omstandigheden. Zo is deze bijvoorbeeld getest op waterdichtheid. In een simulatie is een binnen 15 minuten een regenstorm nagebootst. De heftruck werd blootgesteld aan 5000 liter water en functioneerde achteraf zonder storingen. Daarnaast is de heftruck op zowel hobbelige wegen als in water van 200 mm diep getest. In dit water heeft het voertuig onafgebroken voor 10 minuten lang gereden. Ook bij deze testen liet de Heftruck geen sein van storingen zien.

Tot slot kan de heftruck ook functioneren in temperaturen tot -20 graden celsius. De heftruck kan hier 6 uur in werken zonder storingen en 12 uur lang geparkeerd staan.

Slim en veilig


De heftrucks in de G2 serie hebben een geoptimaliseerd ergonomisch ontwerp. Dit ergonomische ontwerp zorgt voor comfort tijdens het rijden. Zo beschikken ze bijvoorbeeld over extra veel ruimte voor de voeten. Ook kan de bestuurder altijd gemakkelijk instappen door de ruime opstap.

De nieuwe type handrem met ratel zorgt er voor dat de bestuurde minder hard aan de rem hoeft te trekken. Deze handrem vereist namelijk 17% minder kracht dan alternatieven. Naast deze handrem bevindt zich een luik waarachter de remvloeistof zit. Op deze manier is de remvloeistof gemakkelijk en snel bij te vullen. Verder beschikt deze nieuwe serie heftruck over een regelklep steel. Ook is de heftruck voorzien van een USB oplaad port.

De heftruck bevat een paar slimme functies die de veiligheid vergroten:

 • Automatische besturing verklaring, het risico tot omslaan wordt verminderd.
 • Sturen gestart door het stuur, het stuur kan direct de stuurfunctie starten. Deze functie zorgt ervoor dat de hoeveelheid olie die naar het stuur gaat past bij de snelheid waarmee het stuur draait.
 • Gekleurd dashboard. Een tweetalig gekleurd dashboard waarop de informatie over het voertuig wordt weergegeven.
 • PES Three speed mode: De mogelijkheid om te kiezen tussen verschillende standen. De heftruck is op verschillende situaties in te stellen zodat deze laadtijd zo efficient mogelijk werken.
 • Handgreep voor achteruitrijden met een claxon schakelaar, dit zorgt voor een veilige situatie tijdens het achteruitrijden.
 • De lithium batterij wordt automatisch opgewarmd bij lage temperaturen.
 • Automatische snelheidsmindering bij het ingaan van bochten.
ModelHeli CPD-25 GB2Li-M Lithium
Hefhoogte4.700mm.
Capaciteit2500kg.
Mast3-Delige mast met vrije heffing
VoorzetapparatuurSide-shift
Vorken1.200mm.
MotorElektrisch 80 volt
Ventielbediening d.m.v.Standaard hendels
StuurbekrachtigingJa - Hydraulisch
Banden/WielenVolrubber Non-Marking
Batterij80V-271AH Lithium-Ion
LaderD80V-100 tot 200AH Li423CE Instelbaar
Extra'sVoorruit met ruitenwisser en dakraam, 4e Ventielfunctie tot vorkenbord.
DetailsBlue spot lamp, Led verlichting
GarantieTruck 1jaar, Batterij 5 jaar.

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Schrijf uw recensie

Heli CPD-25 GB2Li-M 4-Wieler

Heli CPD-25 GB2Li-M 4-Wieler

Compare