Menu

Still ECU-15C

€ 1.995,00 excl. btw

ConditieNieuw

Specificaties

ModelStill ECU-15C
Capaciteit1500kg.
Vorken540x1150mm.
MotorElektrisch 24 volt
Ventielbediening d.m.v.Drukknoppen
Banden/WielenCushion
Batterij24v-85Ah Onderhoudvrij
Lader24v - Intern
Garantie6-Maanden,schades en wielen uitgesloten.
Offerte aanvragen

Still Indrukwekkende goederenbehandeling: 1.500 kg draagvermogen en een bijzonder laag eigengewicht maken het mogelijk om elke transporttaak overal uit te voeren Uitstekende flexibiliteit: compacte afmetingen maken het mogelijk om zelfs in de meest krappe ruimtes te werken Eenvoudige bediening: goederen elektrisch verplaatsen zonder belasting, inclusief ingebouwde lader.

Of het nu gaat om industriële toepassingen, detailhandel of logistiek - met de ECU 15 C biedt STILL meer dan één goede reden om handpallettrucks met pensioen te sturen. De laagheffende elektrische pallettruck scoort op een aantal kwaliteitsaspecten: rijden, heffen en dalen - dit alles gebeurt elektrisch en zonder enige fysieke kracht van de bestuurder. Deze efficiënte magazijnhulp is compact en wendbaar en verplaatst alle ladingen tot 1,5 ton - de truck weegt zelf slechts 200 kg - en dat is inclusief de batterij. Dit maakt de ECU 15 C een ideale truck voor gebruik op tussenvloeren, in liften of op de achterkant van vrachtwagens, met name als de vrachtwagen een hefplatform heeft voor het laden en lossen.

Dankzij het display weet de bestuurder te allen tijde het huidige oplaadniveau van de batterij. Sterker nog: met een stroomverbruik van slechts 0,39 kW per uur is de truck niet alleen zeer energiezuinig, maar met de ingebouwde lader kan de batterij bij elk stopcontact worden opgeladen. Beschikbaarheid en flexibiliteit zijn de kernaspecten van de ECU 15 C. De lage-hoogheffende meelooppallettruck scoort niet alleen met zijn comfortabele eenhandsbediening, die geschikt is voor zowel links- als rechtshandigen, maar ook met afgeronde vorkpunten met geïntegreerde loopwielen die het stapelen van pallets efficiënter en comfortabeler maken. Het robuuste chassis garandeert een lange levensduur, zelfs onder zware omstandigheden.

Simply easy

 • Moeiteloos werken: easy-grip dissel voor links- en rechtshandige gebruikers
 • Real-time informatie: het multifunctionele display toont de status van de batterijlading en het aantal bedrijfsuren

Simply safe

 • Veilig werken: stootplaat in optimale grootte
 • Verbeterde gezondheid van de bestuurder: onderhoudsvrije accutechnologie betekent geen uitstoot van uitlaatgassen
 • Stille werking: PIEK-certificering bevestigt de lage geluidsemissie - een pluspunt voor zowel de bestuurder als het milieu

Simply connected

 • Naadloze interactie: de interactie tussen de Li-ion-accu's met het accumanagementsysteem en de truck

Simply powerful

 • Indrukwekkende goederenbehandeling: hefcapaciteit van 500 tot 1.500 kg
 • Altijd klaar voor gebruik: extra wisselbatterij voor een maximale beschikbaarheid
 • Duurzaam: robuuste frameconstructie
 • Hoge prestaties: krachtige en onderhoudsarme aandrijfmotor met een hoog vermogen

Simply flexible

 • Geschikt voor vrijwel elke toepassing dankzij de compacte afmetingen
 • Verschillende vorkafmetingen beschikbaar
ConditieNieuw
ModelStill ECU-15C
Capaciteit1500kg.
Vorken540x1150mm.
MotorElektrisch 24 volt
Ventielbediening d.m.v.Drukknoppen
Banden/WielenCushion
Batterij24v-85Ah Onderhoudvrij
Lader24v - Intern
Garantie6-Maanden,schades en wielen uitgesloten.

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Schrijf uw recensie

Still ECU-15C

Still ECU-15C

Still Indrukwekkende goederenbehandeling: 1.500 kg draagvermogen en een bijzonder laag eigengewicht maken het mogelijk om elke transport taak overal uit te voeren Uitstekende flexibiliteit: compacte afmetingen maken het mogelijk om zelfs in de meest krappe ruimtes te werken Eenvoudige bediening: goederen elektrisch verplaatsen zonder belasting, inclusief ingebouwde lader

Compare