Menu

Toyota 24v 3-wieler 1,0 t/m 1,5 ton

ConditieNieuw

Specificaties

ModelToyota 8FBES10 t/m 15T
Hefhoogte3.3 tot 6,5Mtr.
Capaciteit1,0 - 1,25 en 1,5 ton
MotorElektrisch 24v
Ventielbediening d.m.v.Std. hendels of minilever of Joysticks
StuurbekrachtigingJa - Hydraulisch
Banden/WielenVolrubber
Batterij24V Maximaal 875AH
Lader24 vollt.
Garantie1 Jaar of 1000 draaiuren, net na gelang het eerste verstreken is. Schades en wielen en vorken uitgesloten.
Offerte aanvragen

Deze robuuste driewieler is van Europees fabrikaat en ontworpen om een uitstekende manouvreerbaarheid te bieden in krappe ruimtes. De Traigo kenmerkt zich door een lage instap, veel ruimte in het chauffeurscompartiment en goed zicht, wat de veiligheid ten goede komt. De Traigo is vanzelfsprekend voorzien van SAS, AC² en OPS. De Traigo is ergonomisch zeer verantwoord, onder andere door drie verschillende bedieningsmogelijkheden. Het OTC -pakket is uitgebreid met minibedieningshendels, ofwel minilevers, op de armsteun. De Traigo is standaard voorbereid op een zijdelings batterijwisselsysteem. Verder heeft de truck een ruime batterijcapaciteit van maximaal 875 Ah. Kernwoorden voor de Traigo zijn: veiligheid, comfort, productiviteit en winstgevendheid.

De trucks van de FBEST lijn zijn onze kleinste, meest compacte elektrische heftrucks - Deze 3-wielige heftruck werd ontworpen voor lichte tot middelzware productgewichten en productverplaatsingen.
Zijn compacte afmetingen zorgen ervoor dat hij goed manoeuvreerbaar is in krappe productieomgevingen en producten kan opbergen en stapelen in opslagsystemen met minimale gangpadbreedtes.
Hij is flexibel genoeg om binnen en buiten te kunnen werken.

ConditieNieuw
ModelToyota 8FBES10 t/m 15T
Hefhoogte3.3 tot 6,5Mtr.
Capaciteit1,0 - 1,25 en 1,5 ton
MotorElektrisch 24v
Ventielbediening d.m.v.Std. hendels of minilever of Joysticks
StuurbekrachtigingJa - Hydraulisch
Banden/WielenVolrubber
Batterij24V Maximaal 875AH
Lader24 vollt.
Garantie1 Jaar of 1000 draaiuren, net na gelang het eerste verstreken is. Schades en wielen en vorken uitgesloten.

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Schrijf uw recensie

Toyota 24v 3-wieler 1,0 t/m 1,5 ton

Toyota 24v 3-wieler 1,0 t/m 1,5 ton

De geheel vernieuwde Toyota Traigo24-trucks zijn uiterst compact en ontworpen voor eenvoudige bediening in de krapste ruimtes. De afmetingen en flexibiliteit van 24-volt elektrische vorkheftrucks maken ze ideaal voor een grote verscheidenheid aan intern transporttoepassingen. Kortom, een zeer compacte 24 volt achterwiel aangedreven 3-wieler, verkrijbaar in 1,0-1,25 en 1,5 ton.

Compare