Menu

VERKOOP :

SVL-Heftruckservice b.v. heeft een uitgebreid programma met merken nieuwe heftrucks en magazijntrucks zoals Toyota, Still , BT , Heli , Atlet , Hyster ,Mitsubishi en Caterpillar, allemaal merken die hun naam op kwaliteit,duurzaamheid en betrouwbaarheid hebben bewezen,een overzicht daarvan vind u op onze site onder de categorie "nieuwe Heftrucks". Staat uw uitvoering er niet tussen, neem dan gerust contact met ons op zodat wij u verder kunnen helpen en adviseren om het juiste product te kunnen aanbieden. Al deze machines kunnen wij u ook in de lease aanbieden, of in een meerjarig huurcontract.

VERHUUR :

Transportmiddelen zoals heftrucks, reachtrucks, pallettrucks, stapelaars of orderpickers spelen een belangrijke rol binnen uw bedrijf. Om de continuïteit in uw bedrijf te waarborgen, kunt bij ons huren op korte termijn of lange termijn, ofwel per dag, per week, per maand of voor een aantal jaren. SVL-Heftruckservice b.v. heeft flexible verhuur mogelijkheden voor korte en langdurige termijn, waardoor u ook in de drukste periodes van het jaar bent voorzien van betrouwbaar intern transport materieel. 

De belangstelling voor het huren van intern transportmaterieel voor vooral lange termijn neemt in de hedendaagse maatschappij toe, mede door de onderstaande voordelen;

  • geen investering
  • geen liquiditeitsverlies
  • geen onderhoudskosten
  • geen variabele kosten,vaste calculatie vooraf
  • continuïteit binnen uw bedrijf
  • flexibiliteit bij extra werk
  • merkonafhankelijk

Kortom,mocht u interesse hebben, neemt u dan gerust contact met ons op.

Vekoop Heli


Compare